Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortanızı hemen yaptırın, olası risklere karşı sevdiklerinizi güvenceye alın!

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası, sizin ve sevdiklerinizin yaşayacağı maddi problemleri en aza indirgemek için oldukça önemli bir sigorta çeşididir. Ne yazık ki hayatta her zaman iyi şeyler değil, kötü şeyler de yaşanabilir. Örneğin beklenmedik bir kaza durumunda yaşayacağınız olası bir sakatlık ya da hayatınızın ciddi oranda tehlikeye girmesi durumunda, ferdi kaza sigortası genel şartları altında ailenizin geleceğini koruma altına almış olursunuz.

Ferdi Kaza Sigortası (FKS) Nedir?

Ferdi kaza sigortası beklenmedik ve ani kaza sonucu, yaralanma veya vefat durumunda kişileri ve yakınlarını güvence altına alan bir sigorta türüdür. Kaza sonucunda meydana gelen maddi zararlar sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Ferdi kaza sigortası kapsamında bulunan ana teminatlar ve istek ve ihtiyaç halinde poliçeye dahil edilebilen ek teminat seçenekleri ile poliçede belirtilen limitler dahilinde güvence sağlamaktadır. Ana teminatlar “kaza sonucu vefat teminatı” ve “kaza sonucu sürekli sakatlık teminatı” olmak üzere, ek teminatlar ile poliçe kapsamı genişletilebilmektedir.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları

Yukarıdaki gibi maluliyetlerde, ferdi kaza sigortasının teminatları devreye girer ve ailenizin geleceğini de güvence altına alır. Ferdi kaza sigortası ek teminatları ise sigorta şirketiniz ile konuşularak poliçeye eklenebilir.

Poliçenizi Ünal Sigorta’dan alarak, ideal koşullara sahip bir teminat listesi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ek maddeler üzerinde konuşulabilir ve talep ettiğiniz durumları dile getirebilirsiniz. Bu sayede, günlük yaşantınızda başınıza gelebilecek olası kazalar sonucundaki maddi kayıplarınızı en aza indirmiş olursunuz.